Przejdź do treści

XXX Niedziela Zwykła, rok A

  1) Ze względu na zbliżające się uroczystości zmianie ulegnie dotychczasowy tygodniowy kalendarz liturgiczny. We środę, 1 listopada, msze święte tylko w górnym kościele według porządku niedzielnego. We wtorek, 2 listopada, na mszach o godz. 8:00 i 18:00 czytane będą wypominki jednorazowe. Tego dnia po Mszy Świętej wieczornej procesja z modlitwą za zmarłych szczególnie tych polecanych w wypominkach rocznych.

  2) Dziś o godz. 16.00 w dolnym kościele odbędzie się Msza Święta Żywego Różańca. Zapraszamy wszystkich członków Wspólnoty, ich rodziny oraz wszystkich, którzy chcą odkrywać i pogłębiać duchowość maryjną.

  3) W pierwszy czwartek miesiąca Godzina Święta o 17:00. W pierwszy piątek miesiąca nabożeństwo po Mszy św. o godz. 8.00 oraz po mszy św. o godz. 18.00. Spowiedź i adoracja wieczorem do godz. 22.00. Spowiedź dla dzieci o godz. 16.30 a Msza Święta o 17.00. W pierwszą sobotę miesiąca nabożeństwo po Mszy Świętej o godz. 8:00.

  4) Ksiądz Piotr serdecznie zaprasza chętnych do służby przy ołtarzu. Spotkania odbywają się w soboty o godz. 10.30.

  5) Nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do soboty po mszy św. wieczornej. W niedzielę różaniec o zwykłej porze, czyli o godz. 17.15.

  6) Studentów, a także osoby które ukończyły studia, zapraszamy do duszpasterstwa akademickiego w naszej parafii. Spotkania odbywają się we środy o godz. 19.15 w Dolnym Kościele. Chętnych prosimy o kontakt z ks. Tomaszem.

  7) Z racji na zbliżające się święta i czas nawiedzania cmentarzy, w najbliższy wtorek (31 października) biblioteka parafialna będzie nieczynna.

  8) W każdy wtorek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, od godz. 17.00 do Mszy św. i po Mszy św. do godz. 20.00.

  9) Za tydzień adoracja po mszy św. od godz. 13.15 do modlitwy różańcowej o godz. 17.00. O 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

  10) Grupa Biblijna zaprasza na spotkania we środy po nabożeństwie różańcowym, czyli ok. godz. 19.15 do salki św. Teresy w dolnym kościele. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną pogłębiać refleksję nad Słowem Bożym.

  11) Zapraszamy Bielanki i chętne dziewczynki do włączenia się w tę piękną posługę, do kontaktu z s. Łucją.

  12) Choć do letnich wakacji jeszcze długi czas już teraz zapraszamy dzieci klas 3-8 na kolonie w lipcu. Więcej informacji u s. Maristelli.

  13) W każdy wtorek zapraszamy na próby chóru na godz. 18.00 do sali św. Teresy. Więcej informacji: marzenaprojs88@gmail.com.

  14) We środę uroczystość Wszystkich Świętych, we czwartek wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, w sobotę wspomnienie św. Karola Boromeusza.

  15) Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

  16) Informacje o parafii znajdziemy na stronie https://www.facebook.com/BozaOpatrznosc/

  Skip to content