Przejdź do treści

XXXI Niedziela Zwykła, rok A

  1) Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w nabożeństwach różańcowych, oraz tym, którzy włączyli się w ich przygotowanie. Dziękujemy s. Janie, s. Maristelli, s. Łucji i wszystkim, którzy współorganizowali różaniec dzieci. Dziękujemy wspólnocie Żywego Różańca za prowadzenie i przygotowanie rozważań w Górnym Kościele. W tym roku, w naszych rozważaniach, towarzyszyła nam błogosławiona Rodzina Ulmów.

  2) Święto Niepodległości, 11 listopada, msze święte porządku dnia powszedniego z dodatkową mszą świętą o godz. 9.00.

  3) Ksiądz Piotr serdecznie zaprasza chętnych do służby przy ołtarzu. Spotkania odbywają się w soboty o godz. 10.30.

  4)  Studentów, a także osoby które ukończyły studia, zapraszamy do duszpasterstwa akademickiego w naszej parafii. Spotkania odbywają się we środy o godz. 19.15 w Dolnym Kościele. Chętnych prosimy o kontakt z ks. Tomaszem.

  5) W każdy wtorek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, od godz. 17.00 do Mszy św. i po Mszy św. do godz. 20.00.

  6) Grupa Biblijna zaprasza na spotkania we środy po nabożeństwie różańcowym, czyli ok. godz. 19.15 do salki św. Teresy w dolnym kościele. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną pogłębiać refleksję nad Słowem Bożym.

  7) Zapraszamy Bielanki i chętne dziewczynki do włączenia się w tę piękną posługę, do kontaktu z s. Łucją.

  8) Choć do letnich wakacji jeszcze długi czas już teraz zapraszamy dzieci klas 3-8 na kolonie w lipcu. Więcej informacji u s. Maristelli.

  9) W każdy wtorek zapraszamy na próby chóru na godz. 18.00 do sali św. Teresy. Więcej informacji: marzenaprojs88@gmail.com.

  10) We czwartek święto poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, we piątek wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora kościoła, w sobotę wspomnienie św. Marcina z Tours.

  11) Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

  12) Informacje o parafii znajdziemy na https://www.facebook.com/BozaOpatrznosc/

  Skip to content