Przejdź do treści

XXXI Niedziela Zwykła

  1. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w nabożeństwach różańcowych, oraz tym, którzy włączyli się w ich przygotowanie. Dziękujemy s. Maristelli, s. Janie, s. Serafinie i wszystkim, którzy współorganizowali różaniec dzieci. Dziękujemy też wspólnocie Żywego Różańca za prowadzenie i przygotowanie rozważań na podstawie tekstów Pauliny Jaricot, założycielki Żywego Różańca.

  2. Dzisiaj o godz. 16.00 odbędzie się msza święta Żywego Różańca. Zapraszamy członków Wspólnoty, ich rodziny oraz każdego, kto chce poznawać duchowość maryjną.

  3. W najbliższy wtorek, z racji Uroczystości, nie będzie próby chóru. Na następną próbę zapraszamy 8 listopada na godz. 18.00 w sali św. Teresy. Więcej informacji: marzenaprojs88@gmail.com.

  4. Z racji na uroczystości, we wtorek, środę i piątek kancelaria będzie nieczynna.

  5. W pierwszy piątek miesiąca nabożeństwo po Mszy św. o godz. 8.00 oraz po mszy św. o godz. 18.00. Spowiedź i adoracja wieczorem do godz. 22.00. Spowiedź dla dzieci o godz. 16.30 a Msza Święta o 17.00.

  6. Za tydzień adoracja po mszy św. od godz. 13.15 do modlitwy różańcowej o godz. 17.00. O 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

  7. We wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych, we środę wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, w piątek wspomnienie św. Karola Boromeusza.

  8. Rodziców dzieci, które przygotowują się do I Komunii Świętej, a chodzą do szkoły poza naszą parafią, prosimy o zgłoszenie się do naszych Sióstr katechetek.

  9. Zapraszamy chętnych na przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania. Kandydatów można zapisać w zakrystii lub w kancelarii.

  10. Grupa Biblijna zaprasza na spotkania we środy o godz. 19.15 w dolnym kościele w salce św. Teresy.

  11. Zapraszamy młodzież do uczestnictwa w spotkaniach wspólnoty młodzieżowej naszej parafii. Spotkania odbywają się w każdy piątek od godz. 18.30 w bibliotece parafialnej.

  12. Ks. Piotr zaprasza kandydatów do służby liturgicznej oraz wszystkich ministrantów, lektorów i szafarzy na zbiórkę w sobotę o godz. 10.00.

  13. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

  14. Informacje o parafii znajdziemy na stronie: www.opatrznoscboza.waw.pl

  15. W minionym tygodniu na Mszach św. pogrzebowych pożegnaliśmy nasze zmarłe parafianki: śp. Janinę wieczorek oraz śp. Marianna Olszewska. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie

  Skip to content