Przejdź do treści

XXXII Niedziela Zwykła, rok A – 12.11.2023 r.

  1) W każdą trzecią sobotę miesiąca, po Mszy Świętej o godz. 8.00 Wspólnota III Zakonu św. Franciszka zaprasza na wspólną modlitwę Koronką Siedmiu Radości Najświętszej Maryi Panny.

  2) Uwielbiaj z nami Pana Jezusa śpiewem, modlitwą i świadectwem! Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca zaprasza na Wieczór Uwielbienia za tydzień, w niedzielę 19 listopada po wieczornej Mszy Świętej. 

  3) Ksiądz Piotr serdecznie zaprasza chętnych do służby przy ołtarzu. Spotkania odbywają się w soboty o godz. 10.30.

  4) Studentów, a także osoby które ukończyły studia, zapraszamy do duszpasterstwa akademickiego w naszej parafii. Spotkania odbywają się we środy o godz. 19.00 w Dolnym Kościele. Chętnych prosimy o kontakt z ks. Tomaszem.

  5) W każdy wtorek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, od godz. 17.00 do Mszy św. i po Mszy św. do godz. 20.00.

  6) Grupa Biblijna zaprasza na spotkania we środy po nabożeństwie różańcowym, czyli ok. godz. 19.15 do salki św. Teresy w dolnym kościele. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną pogłębiać refleksję nad Słowem Bożym.

  7) Zapraszamy Bielanki i chętne dziewczynki do włączenia się w tę piękną posługę, do kontaktu z s. Łucją.

  8) Choć do letnich wakacji jeszcze długi czas już teraz zapraszamy dzieci klas 3-8 na kolonie w lipcu. Więcej informacji u s. Maristelli.

  9) W każdy wtorek zapraszamy na próby chóru na godz. 18.00 do sali św. Teresy. Więcej informacji: marzenaprojs88@gmail.com.

  10) We poniedziałek wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna – pierwszych męczenników Polski, we środę wspomnienie św. Alberta Wielkiego, biskupa i Doktora Kościoła, w piątek wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, w sobotę wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy.

  11) Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

  12) Informacje o parafii znajdziemy na https://www.facebook.com/BozaOpatrznosc/

  13)  W minionym tygodniu na Mszach św. pogrzebowych pożegnaliśmy naszą zmarłą parafiankę: śp. Zofię Grabowską-Człapińską. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a Światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

  Skip to content