Przejdź do treści

XXXIII Niedziela Zwykła, rok A, 19.11.2023

  1) Uwielbiaj z nami Pana Jezusa śpiewem, modlitwą i świadectwem! Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca zaprasza na Wieczór Uwielbienia dziś po wieczornej Mszy Świętej.

  2) W najbliższą sobotę, 25 listopada Caritas organizuje wydawanie paczek dla potrzebujących i ubogich parafian. Cały zespół Caritasu i wszystkich pragnących włączyć się organizację dzieł miłosierdzia w parafii, zapraszamy na spotkanie w sobotę o godz. 11.00 w salce Caritasu w Dolnym kościele.

  3) Za tydzień, 26 listopada w niedzielę o godz. 16.00 w dolnym kościele odbędzie się Msza Święta Żywego Różańca. Zapraszamy wszystkich członków Wspólnoty, ich rodziny oraz wszystkich, którzy chcą odkrywać i pogłębiać duchowość maryjną.

  4) Ksiądz Piotr serdecznie zaprasza chętnych do służby przy ołtarzu. Spotkania odbywają się w soboty o godz. 10.30.

  5) Studentów, a także osoby które ukończyły studia, zapraszamy do duszpasterstwa akademickiego w naszej parafii. Spotkania odbywają się we środy o godz. 19.00 w Dolnym Kościele. Chętnych prosimy o kontakt z ks. Tomaszem.

  6) W każdy wtorek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, od godz. 17.00 do Mszy św. i po Mszy św. do godz. 20.00.

  7) Grupa Biblijna zaprasza na spotkania we środy o godz. 19.15 do salki św. Teresy w dolnym kościele. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną pogłębiać refleksję nad Słowem Bożym.

  8) Zapraszamy Bielanki i chętne dziewczynki do włączenia się w tę piękną posługę, do kontaktu z s. Łucją.

  9)  Choć do letnich wakacji jeszcze długi czas już teraz zapraszamy dzieci klas 3-8 na kolonie w lipcu. Więcej informacji u s. Maristelli.

  10)  W każdy wtorek zapraszamy na próby chóru na godz. 18.00 do sali św. Teresy. Więcej informacji: marzenaprojs88@gmail.com.

  11)  We poniedziałek wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, we wtorek wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny, we środę wspomnienie św. Cecylii, w piątek wspomnienie św. męczenników z Wietnamu – Andrzeja Dung-Lac i towarzyszy, w sobotę wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej oraz bł. Marii od Pana Jezusa Dobrego Pasterza (Franciszki Siedliskiej).

  12)  Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

  13)  Informacje o parafii znajdziemy na stronie: www.opatrznoscboza.waw.pl oraz https://www.facebook.com/BozaOpatrznosc/

  14)  W minionym tygodniu na Mszy św. pogrzebowej pożegnaliśmy naszą zmarłą parafiankę: śp. Wandę Marię Kazimierską. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a Światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

  Skip to content