Przejdź do treści

XXXIII Niedziela Zwykła

  1. W następny poniedziałek 21.11.2022 o godzinie 17.00 wypominki. Przypominamy, że wypominki roczne czytamy w każdy trzeci poniedziałek miesiąca o godz. 17.00.

  2. Bielanki, oraz kandydatki zapraszamy na spotkanie we środę o godz. 18.00 w sali św. Jadwigi.

  3. We wtorek wspomnienie św. Alberta Wielkiego, biskupa i doktora kościoła, we czwartek wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, w piątek wspomnienie błogosławionej Karoliny Kózkówny.

  4. Za tydzień w niedzielę na mszy św. o godz. 18.00 w modlitwie towarzyszyć nam będzie Schola Cantorum Beati Vladislai – męski zespół śpiewający chorał gregoriański, działający w ramach Fundacji bł. Władysława z Gielniowa. Po mszy św. kantorzy będą zbierać do puszek dobrowolne ofiary na realizację celów statutowych.

  5. Rodziców dzieci, które przygotowują się do I Komunii Świętej, a chodzą do szkoły poza naszą parafią, prosimy o zgłoszenie się do Sióstr katechetek.

  6. Grupa Biblijna zaprasza na spotkania we środy o godz. 19.15 w dolnym kościele w salce św. Teresy.

  7. Zapraszamy młodzież do uczestnictwa w spotkaniach wspólnoty młodzieżowej naszej parafii. Spotkania odbywają się w każdy piątek od godz. 18.30 w bibliotece parafialnej.

  8. Ks. Piotr zaprasza kandydatów do służby liturgicznej oraz wszystkich ministrantów, lektorów i szafarzy na zbiórkę w sobotę o godz. 10.00.

  9. W każdy wtorek zapraszamy na próby chóru na godz. 18.00 do sali św. Teresy. Więcej informacji: marzenaprojs88@gmail.com.

  10. Spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich w niedzielę, 20 listopada o godz. 16.00 w kaplicy Matki Bożej

  11.Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

  11]2. Informacje o parafii znajdziemy na https://www.facebook.com/BozaOpatrznosc

  Skip to content