Przejdź do treści

XXXIV Niedziela Zwykła

  UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA

  1. Dziś na mszy św. o godz. 18.00 w modlitwie towarzyszyć nam będzie Schola Cantorum Beati Vladislai – męski zespół śpiewający chorał gregoriański, działający w ramach Fundacji bł. Władysława z Gielniowa. Po mszy św. kantorzy będą zbierać do puszek dobrowolne ofiary na realizację celów statutowych.

  2.  Zapraszamy na spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich dziś o godzinie 16:00 w kaplicy Matki Bożej.

  3. W najbliższy poniedziałek o godzinie 17.00 wypominki. Przypominamy, że wypominki roczne czytamy w każdy trzeci poniedziałek miesiąca o godz. 17.00. O godz. 18.00 Msza Święta zbiorowa za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

  4. Bielanki, oraz kandydatki zapraszamy na spotkanie we środę o godz. 18.00 w sali św. Jadwigi.

  5. W środę o godiznie 20:00 wspólnota Hakuna zaprasza na Modlitwę adoracyjną po hasłem “w Tobie jest światło”

  6. W sobotę, 26 listopada, w dolnym kościele w godz. 9.00-11.00 Caritas organizuje wydawanie paczek dla potrzebujących i ubogich parafian. Cały zespół Caritasu i wszystkich pragnących włączyć się w pomoc ubogim, szczególnie w przygotowanie Wigilii dla Samotnych, zapraszamy na spotkanie w sobotę o godz. 11.00. 

  7. Od przyszłej niedzieli Caritas rozpoczyna rozprowadzanie świec w ramach 28 edycji akcji Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom, z których dochód przeznaczymy na dzieci z rodzin potrzebujących wsparcia. Świece będą rozprowadzane w sklepiku w kruchcie, w zakrystii i w dolnym kościele.

  8. Msza św. w intencji dzieci nienarodzonych w sobotę o godz. 8.00

  9. W następną niedzielę, 27 listopada o godzinie 16.00, w dolnym kościele odbędzie się Msza Święta Żywego Różańca. Zapraszamy członków Wspólnoty, ich rodziny oraz każdego, kto chce poznawać duchowość maryjną.

  10. W poniedziałek wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi, we wtorek św. Cecylii – patronki śpiewu i muzyki kościelnej, we czwartek świętych męczenników wietnamskich – Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy.

  11. Rodziców dzieci, które przygotowują się do I Komunii Świętej, a chodzą do szkoły poza naszą parafią, prosimy o zgłoszenie się do Sióstr katechetek.

  12. Grupa Biblijna zaprasza na spotkania we środy o godz. 19.15 w dolnym kościele w salce św. Teresy.

  13. Zapraszamy młodzież do uczestnictwa w spotkaniach wspólnoty młodzieżowej naszej parafii. Spotkania odbywają się w każdy piątek od godz. 18.30 w bibliotece parafialnej.

  14.  Ks. Piotr zaprasza kandydatów do służby liturgicznej oraz wszystkich ministrantów, lektorów i szafarzy na zbiórkę w sobotę o godz. 10.00.

  15.  W każdy wtorek zapraszamy na próby chóru na godz. 18.00 do sali św. Teresy. Więcej informacji: marzenaprojs88@gmail.com.

  16.  Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

  17. Informacje o parafii znajdziemy na  https://www.facebook.com/BozaOpatrznosc/

  Skip to content